GEZGİN ANNE
BUKET ÖZYER
@buketozyer

BUKET ÖZYER

1989 Üsküdar doğumluyum.

Yıldız Teknik Üniversitesi Turizm-İşletme mezunuyum.

Mezun olduktan sonra ISG Havaalanı’na bağlı olarak havacılık sektörüne giriş yaptım.

Çalışma şartlarının yoğunluğu ve sosyal hayatın kıstılanmasından ötürü online web sitesi olan bir firmada çalışmaya başladım ve fiyatlandırma uzmanı olarak görevime devam ettim.

Hamile olduğumu öğrendikten sonra ve ilk başlarda zorlu geçen hamileliğim sebebi ile işimden ayrılıp; sosyal medya ile ilgilenmeye başladım.

Bu dönemde gerek benimle, gerek ise bebekle alakalı çok fazla sorular almaya başladım ve süreçle alakalı her şeyi yazıyor, paylaşıyor bir hale geldim.

Oğlumun doğumundan itibaren ise, beni takip edenlerle çok güçlü bir bağ oluşturduğumuzu gördüm ve sosyal medyada bir yer edinmeye başladım.

2016 Kasım Ayı’nda Ayşe Arman’la beraber Onuncu Ay Anneleri farkındalık projesinde yer aldım ve daha fazla kişi tarafından tanınır, sevilir ve desteklenir hale geldim.

Bu süreçte ‘@iyikianneyiz’ instagram hesabını kurdum ve annelerle gerek sosyal medya üzerinden, gerek anne görüşmeleri yaparak ‘sosyal anne’ paylaşımlarında bulunmaya devam ettim.

Oğlumla bizi severek takip eden, önerilerimize güvenen, her geçen gün daha da büyüyen sosyal ailemiz için; güzel, güvenilir ve real içerikler üretmeye devam ediyorum.

@buketozyer