ADANA
24 – 25 KASIM 2018

ADANA
24 – 25 KASIM 2018

Gezgin Anneler Kulübü Adana’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü on yedinci durağında geçtiğimiz ay Adana’daydı. Blogger anneler keyifli bir Adana gezisinin ardından Adanalı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Kasım ayında Adanalı annelerle buluştu. 24 – 25 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Adanalı annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Adana’da

Kulübün Adana buluşmasına Blogger – Yazar Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger -Psikoterapist Melek Kılıç (@pedagoganne), Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli), Blogger – Hikaye Anlatıcı- Eğitmen Ayşegül Dede (@aysegullldede), Blogger – Okul Öncesi Öğretmeni Gülşah Mutlu (@ogrt.gulsahmutlu) katıldılar.

Seyhan kıyısında keyifli kahvaltı

24 Kasım Cumartesi sabahı erken saatlerde İstanbul’dan Adana’ya doğru yola çıkan blogger anneleri Adana’da muhteşem bir hava karşıladı. Havalimanından Renault araçlarıyla Seyhan kıyısına giden anneler, burada harika manzaraya karşı muhteşem bir kahvaltı yaptılar.

KUTUCUK: Türkiye’nin en büyük ve en önemli ırmaklarından birisi olan Seyhan, Akdeniz’e doğru yolculuğunda Adana’ya eşsiz bir bir güzellik katıyor.

Tarihi Büyük Saat Kulesi

Gün boyunca Adana’yı gezen blogger anneler, Tarihi Büyük Saat Kulesi civarında fotoğraflar çekip, Tarihi Büyük Saat Kulesi’nin etrafındaki çarşıyı gezdiler. Bol bol alışveriş yapan anneler, Adana’nın eşsiz lezzetlerinin tadına bakmayı da unutmadılar.

Adanalı annelerden geniş katılım

25 Kasım 2018 Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Adana Optimum’da Adanalı anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Adanalı anneler ve çocukları, uzman ve blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Evomere’den annelere ve bebeklere faydalı ürünler

Anne ve bebek cilt bakımında doğal ürünleriyle son dönemde dikkati çeken Evomere markası da Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasındaydı. Adanalı anneler, bebeklerinin ve kendilerinin cilt bakımı konusundaki sorularını Evomere standında uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Evolvia ile bebek beslenmesi

Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasında yer alan ve bebek beslenmesi konusunda uzman olan Evolvia markasının kurduğu stantta, Adanalı anneler, Evolvia uzmanlarına bebeklerinin beslenmesi ile ilgili sorularını yönelttiler.

Renault’dan yepyeni bir teknoloji

Etkinliğin ulaşım sponsoru olan Renault, yerli üretim araçları ile etkinliğe katılım sağladı. Özellikle eller serbest özelliği ile bagaj kapağı açılabilen, şerit takip sistemi ile güvenli ve konforlu sürüş destek teknolojisine sahip olan ve Apple CarPlay teknolojisi ile tüm çalışan ve yoğun olan annelere aynı zamanda çocuklarıyla seyahat ederken tek tuşla mail cevaplama, e-posta ve aramaları cevapsız bırakmama kolaylıkları sunan Megane Sedan aracı ilgi çeken Renault, Kadjar aracı ile de test sürüşü yapma imkanı sundu.

Bambino’dan hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Adanalı annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı. 

Adana Optimum’un sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Adana gününde blogger annelerle Adanalı annelere kapılarını açan Optimum Adana, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Optimum Adana’nın farkını bir kez daha göstermiş oldu.