ADAPAZARI
29 – 30 HAZİRAN 2019

ADAPAZARI
29 – 30 HAZİRAN 2019

Gezgin Anneler Kulübü Adapazarı’nda

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi üçüncü durağında geçtiğimiz ay Adapazarı’ndaydı. Blogger anneler keyifli bir Sapanca gününün ardından Adapazarılı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Haziran ayında Adapazarılı annelerle buluştu. 29 – 30 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Adapazarılı annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Adapazarı’nda

Kulübün Adapazarı buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger Pelin Özcan (@pelinozcannnn), Blogger Ayşegül Bayındır (@aysegullbayindir), Blogger Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) katıldılar.

NG Sapanca’dan muhteşem karşılama

29 Haziran Cumartesi sabahı İstanbul’dan Adapazarı’na doğru aileleriyle yola çıkan anneler öğle saatlerinde Adapazarı’na vardılar ve NG Sapanca’nın sıcak karşılamasının ardından doğa ve ormanla iç içe odalarına yerleşerek konforlu bir gün geçirdiler. Misafirlerini iyi hissettirmek amacıyla hizmet verenve 2015’ten beri En Lüks Resort Spa ve En Lüks Doğa Oteli ödüllerine layık görülen NG Sapanca’da blogger anneler unutulmaz anılar biriktirdiler.

Adapazarılı annelerden geniş katılım

30 Haziran Pazar sabahı NG Sapanca’nın enfes kahvaltısının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Adapazarı Agora AVM’ye giderek Adapazarılı anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Adapazarılı anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Bambino’dan mutlu eden hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Adapazarılı annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Adapazarı etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ve elma püresi ürünlerini deneme fırsatı sundu. Adapazarılı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Adapazarı Agora AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Adapazarı gününde blogger annelerle Adapazarılı annelere kapılarını açan Adapazarı Agora AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Adapazarı Agora AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.