ANKARA
9 – 10 MART 2019

ANKARA
9 – 10 MART 2019

Gezgin Anneler Kulübü Ankara’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirminci durağında geçtiğimiz ay Ankara’daydı. Blogger anneler keyifli bir Ankara gezisinin ardından Ankaralı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mart ayında Ankaralı annelerle buluştu. 09 – 10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Ankaralı annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Ankara’da

Kulübün Ankara buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger / Çocuk Doktoru Elif Pınar Çakır (@guncel_anne), Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli), Blogger / Çocuk Gelişimi ve Pedagojisi Uzmanı, Oyun Terapisti Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Blogger Ayşegül Dede (@aysegullldede) katıldılar.

Ankara’da muhteşem karşılama

09 Mart Cumartesi öğleden sonra İstanbul’dan Ankara’a doğru yola çıkan blogger anneler, havalimanında kendilerini karşılayan Renault araçlarıyla Ankaralı anneler ile buluşmalarına hazırlanmak için otele doğru yola çıktılar.

Ankaralı annelerden geniş katılım

10 Mart 2019 Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Ankara Optimum Outlet AVM’de Ankaralı anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Ankaralı anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Renault’dan teknolojik yenilikler

Etkinliğin ulaşım sponsoru olan Renault, araçla ilgili herşeyin takip edilebildiği entegre bir ekranın yer aldığı ve eğlenceli yolculuklar için R-Link 2.0 multimedya sistemini destekleyen Captur araçları ve eller serbest park sistemine sahip Kadjar aracı ile test sürüşü yapma imkanı sundu.

Bambino’dan hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Ankaralı annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Her adımda hem annelerin hem bebeklerin her an yanında olmayı hedefleyen Aptamil, Ankara etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme imkanı sundu. Ankaralı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Medical Park Ankara “herkes için sağlık” diyor

Uzman hekim kadrosu ile sağlıkta kalite kavramını öne çıkaran vizyonuyla Medical Park Ankara,  Gezgin Anneler Kulübü Ankara buluşmasının sponsorları arasındaydı.

Ankara Optimum Outlet AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Ankara gününde blogger annelerle Ankaralı annelere kapılarını açan Ankara Optimum Outlet AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Ankara Optimum Outlet AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.