ANTALYA
12-13 EKİM 2019

ANTALYA
12-13 EKİM 2019

Gezgin Anneler Kulübü Antalya’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi yedinci durağında geçtiğimiz ay Antalya’daydı. Blogger anneler keyifli bir Antalya gezisinin ardından Antalyalı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Ekim ayında Antalyalı annelerle buluştu. 12 – 13 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşen programda blogger anneler Antalyalı annelerin misafiri oldular.

Popüler blogger anneler Antalya’da

Kulübün Antalya buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger Ceren Demir (@nimostyloblog), Blogger İlknur Yalçın (@zamaneannesi), Blogger Buket Özyer (@buketozyer), Blogger Tuğba Yalçın (@ruzdelav) katıldılar.

Keyifli bir gezi

12 Ekim Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde İstanbul’dan Antalya’ya doğru yola çıkan  anneler, şehre ulaşır ulaşmaz yaptıkları enfes kahvaltının sonrasında Düden Şelalesi’ne giderek Düden Şelalesi’nin muhteşem doğasında huzurun tadını çıkardılar. Hemen ardından Kaleiçi’ne gittiler. Burada tarihi evlerin yer aldığı güzel sokaklarda gezerken, çarşıda alışveriş yapıp manzaralı bir çay bahçesinde kahve içmeyi de unutmadılar. Keyifli gezilerini tamamlayan anneler, gün sonunda dinlenmek üzere otellerine geçtiler ve Pazar sabahı uyanır uyanmaz hazırlıklarını tamamlayıp Antalya Agora AVM’de Antalyalı anneleri beklemeye başladılar.

Antalyalı annelerden geniş katılım

Etkinliğe katılan Antalyalı anneler ve çocukları, blogger annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

 

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Antalya etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. Antalyalı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Antalya Agora AVM’nin kusursuz ev sahipliği

Antalya’da Gezgin Anneler Kulübü’ne ve Antalyalı annelere kapılarını açan Antalya Agora AVM, her türlü imkanı seferber ederek misafirperverliğini göstermiş oldu. Ayrıca Agora Çocuk Kulübü’nün yürüttüğü çocuklara özel atölye ile de renkli anlar yaşattı.