ANTALYA
2 – 3 ARALIK 2017

ANTALYA
2 – 3 ARALIK 2017

Gezgin Anneler Kulübü Antalya’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü dokuzuncu durağında geçtiğimiz ay Antalya’daydı. Blogger anneler keyifli bir gezinin ardından Antalyalı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Aralık ayında Antalyalı annelerle buluştu. 2-3 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Antalya Akra Otel’de konakladılar.

Blogger anneler Antalya’da

Kulübün Antalya buluşmasına Hassas Anne Ece Kumkale (@hassasanne), Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm. ozgeselcukbozkurt), Blogger Pelin Özcan (@pelinozcannnn), Blogger Amine Kamburoğlu (@bohemother) ve Hamile Eğitmeni Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor) katıldılar.

Perge Antik Kenti

Antalya Havalimanı’na inen blogger anneler önce Perge Antik Kenti’ne doğru yola çıktılar. Anadolu’daki en büyük antik kentlerden biri olan Perge’de çocukları ile birlikte binlerce yıllık Anadolu medeniyetinin eserlerini hayranlıkla gezdiler, bol bol fotoğraf çektiler.

Düden Şelalesi

Anneler ikinci duraklarında Düden Şelalesi’ne gittiler. Antalya deyince ilk akla gelen manzaralardan olan Düden Şelalesi’nde doğanın güzelliğini ve suyun çoşkusunu seyrettiler.

Son durak Kaleiçi

Antalya turunun son durağı ise tarihi Kaleiçi semti oldu. Burada Eski Limana doğru inen taş sokaklarda, eski Antalya evlerinin arasından gezerek kısa bir tur yaptılar. Çarşıda hediyelik eşyalar bakıp güzel Antalya manzarasında kahvelerini yudumladılar. Hadrian Kapısı’nda fotoğraf çekilip kalacakları Akra Otel’e doğru yola çıktılar. Akşam yemeklerini otelde yiyip dinlenmek için odalarına çekildiler.

Akra Otel’in kusursuz ev sahipliği

Pazar sabahına iyi dinlenmiş ve enerjik bir şekilde uyanan anneler önce güzel bir kahvaltı yaptılar. Kahvaltı sonrasında son hazırlıklarını tamamladılar ve Antalyalı anneleri beklemeye başladılar. Saat 13.00’te yaklaşık 250 Antalyalı annenin yoğun ilgisi ile başlayan etkinlikte anneler uzmanlardan ve bloggerlardan farklı konularda bilgiler edinme imkanını buldular.

Antalyalı annelerden yoğun ilgi

Geniş bir katılımla Akra Otel’in salonunu dolduran Antalyalı anneler uzman ve blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Lego Duplo’dan çocuklar için etkinlik odası

Çocukların gelişimi için önemli bir rol oynayan Lego Duplo, söyleşiye katılan annelerin programı rahat takip edebilmeleri için çocuklara hemen yan salonda aktivite düzenledi. Söyleşide ise Özge Selçuk Bozkurt, sorduğu sorulara yanıt veren annelere Lego Duplo setleri hediye etti.

Marshall Antibakteriyel anneleri bilgilendirdi

Gezgin Anneler Kulübü’nün bir başka destekçisi Marshall Boya ise standında annelere evlerinin duvarlarını boyatırken ihtiyaç duyacakları bilgiler verdi. Antibakteriyel ürünlerini tanıtan marka aynı zamanda annelerin çocuklarıyla bu keyifli günlerini şipşak fotoğraf makinesiyle kalıcı birer anıya dönüştürdü.

Annedükkan.com’dan annelere hediyeler

Anne bebek ürünleri alanında her türlü ürünü, özellikle de her yerde bulamayacağınız ürünleri, tüketicilerle buluşturan Annedukkan.com; Gezgin Anneler Kulübü’nün Antalya ayağında hem tüm katılımcılara online hediye çeki hem de üzerince güzel mesajlar yazan kupalar dağıttı.

Evomere’den annelere yeni ürünler

Anne ve bebek cilt bakımında yeni doğal ürünleriyle son dönemde dikkati çeken Evomere markası da bu etkinlikle birlikte Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasında yerini aldı. Antalyalı anneler bebeklerinin ve kendilerinin cilt bakımı konusunda sorularını Evomere standında uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Efa’dan hem annelere hem çocuklara balık yağı

Hem annelerin hem de çocukların sağlığını düşünen ve her ikisi için de farklı özelliklerde ve kullanım şekilllerinde balık yağı ürünleri geliştiren Sifar da Efa Pop ve Efa Mom ürünleri ile Gezgin Anneler Kulübü etkinliğine sponsor oldu ve ürünlerini annelere deneyimletme imkanı buldu.