BURSA
24-25 AĞUSTOS 2019

BURSA
24-25 AĞUSTOS 2019

Gezgin Anneler Kulübü Bursa İnegöl’de

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi beşinci durağında geçtiğimiz ay Bursa İnegöl’deydi. Blogger anneler keyifli bir İnegöl gününün ardından İnegöllü annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Ağustos ayında İnegöllü annelerle buluştu. 24 – 25 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler İnegöllü annelerin misafiri oldular.

Popüler blogger anneler İnegöl’de

Kulübün Bursa İnegöl buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Blogger Senem Uysal (@to_be_semy), Blogger Deniz Ağaoğlu (@yamananne), Blogger Enise Gülşah Yılmaz (@eniselives) katıldılar.

Keyifli bir gezi

Gezinin ilk günü olan 24 Ağustos 2019 Cumartesi gününe aileleriyle birlikte keyifli bir Bursa yolcuğu ile başlayan anneler, Oylat ve İnegöl’de çok keyifli bir gezi yaptı. Anneler Oylat Mağarası, Oylat Kaplıcaları, Oylat Pazarı ve İnegöl Çarşısı’nda dolu dolu bir gün geçirdiler. Tabii ki İnegöl Köftesi’nin ve enfes dondurmalı irmik helvasının da tadına baktılar.

İnegöllü annelerden geniş katılım

25 Ağustos 2019 Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, İnegöl AVM’de İnegöllü anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan İnegöllü anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Bursa İnegöl etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. İnegöllü anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

İnegöl AVM’nin kusursuz ev sahipliği

İnegöl’de Gezgin Anneler Kulübü’ne kapılarını açan İnegöl AVM, hem blogger annelerin konaklamasında hem de İnegöllü annelerle yapılan buluşmada her türlü imkanı seferber etti.