#Evde 1
24 MART 2020

#Evde 1
24 MART 2020

Gezgin Anneler Kulübü Bu Kez Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuz ikinci durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mart ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 24 Mart 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler İnstagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler Evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Pınar Dönmez (@pinardonmez_), Elif Pınar Çakır (@guncel_anne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Uzm.Psi.Dan Serap Melek Kılıç (@pedagoganne) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.  

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, etkinliğe Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Harika Sönmez’le katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Pişiğe Karşı Sudocrem

Bebeklerin hassas cildini korumayı hedefleyen Sudocrem, anneler ile Esra Ertuğrul’u bir araya getirdi. Bebek bakımı ve pişik konusunda önemli bilgiler aktaran Esra Ertuğrul canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı

İhtiyacın Olan Omega3 Desteği Regenesis Max İle Hep Seninle

Anneler için gebeliğe hazırlanırken, gebelik sürecinde ve emzirirken ihtiyacın olan Omega-3, vitamin ve mineralleri içeren doğal destek Regenesis Max Ece Kumkale ile etkinliğe katılarak gebelikte, sonrasında ve normal yaşantımızda omega-3 desteğinin ne kadar önemli olduğunu aktardı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.