#Evde 11
21 OCAK 2021

#Evde 11
21 OCAK 2021

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü kırk ikinci durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Haziran ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 21 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Güler Işık (@gulerjoy) ‘un moderatörlüğünde ki yayına Ece Kumkale (@hassasanne), Ayşegül Bayındır (@aysegullbayindir), İlknur Yalçın (@zamaneannesi) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim), etkinliğe Diyetisyen Beste Taşkın (@diyetisyenbestetaskin) katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Sterimar ile Özgürce Nefes Alın

Her buruna ve her duruma uygun Sterimar (@sterimartr), anneler ile Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul’u bir araya getirdi. Sterimar Burun Spreyi ile Hamileler ve Bebekler için Rahat Nefesler konusunda önemli bilgiler aktaran Esra Ertuğrul canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı.

Coresatin ile Sağlıklı Ciltler

Cildimizin hassas olduğu bu dönemlerde cilt sağlığımız için Coresatin Genel Koordinatör Sema Nur Uyar ‘a Sağlıklı Cilt Mikrobiyomu ve Bariyerinin Cilt Hastalıkları Üzerindeki Etkisi hakkında gelen sorularımızı yanıtladı.

WaterWipes ile Bebeklerde Cilt Sağlığı

Bebeklerin cildinde ki hassaslık annelerin en hassas konusu olduğu için siz annelerin tercihi Water Wipes (@waterwipesturkey) hesabından Emzirme Danışmanı Hürcan Çit ile Hassas ve Alerjik Bebek Bakımı hakkında sorulan soruları yanıtladı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.