#Evde 12
18 ŞUBAT 2021

#Evde 12
18 ŞUBAT 2021

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü kırk üçüncü durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Haziran ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 18 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Ceren Demir (@nimostyloblog)‘un moderatörlüğünde ki yayına Ece Kumkale (@hassasanne) katıldı.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil’den çocukları hayata hazırlamanın yolları

Etkinliğin ilk oturumu annelik yolculuğunda her zaman annelerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim) sponsorluğunda “Bebek Beslenmesinde Doğru Bilinen Yanlışlar” konulu söyleşiyle başladı.  Diyetisyen Beste Taşkın konu ile ilgili önemli bilgileri canlı yayında annelere aktarırken, merak edilen soruları yanıtladı.

Yaşam Bankası ‘nda kordon kanının önemi

Etkinliğimizin ikinci oturumunda kordon bağının önemi hakkında bilmediğimiz önemli noktaları İstanbul Bölge Sorumlusu Öyküm Melek Kesgül’e yönlendirerek ‘’Kordon Kanı Neden Önemli’’ hakkında konuştuk.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.