#Evde 2
21 NİSAN 2020

#Evde 2
21 NİSAN 2020

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuz üçüncü durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Nisan ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 21 Nisan 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler İnstagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler Evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var_), Esra Ertuğrul (@bebeimgeliyor) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, etkinliğe Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle Çelik katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Sterimar ile Özgürce Nefes Alın

Her buruna ve her duruma uygun Sterimar, anneler ile Sinem Gerger Akınal’ı bir araya getirdi. Bebeklerde burun temizliği ve uykuya etkisi konusunda önemli bilgiler aktaran Sinem Gergen Akınal canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı

İhtiyacın Olan Omega3 Desteği Regenesis Max İle Hep Seninle

Anneler için gebeliğe hazırlanırken, gebelik sürecinde ve emzirirken ihtiyacın olan Omega-3, vitamin ve mineralleri içeren doğal destek Regenesis Max Ece Kumkale ile etkinliğe katılarak gebelikte, sonrasında ve normal yaşantımızda omega-3 desteğinin ne kadar önemli olduğunu aktardı.

Şimdi Paddlers Zamanı

Bebeklerin konforları göz önünde bulundurularak maksimum koruma ve kuruluk sağlamak için tasarlan Paddlers, Esra Ertuğrul ile anneleri buluşturdu. Bebek bakımında nelere dikkat edileceğine değinen Esra Ertuğrul bu önemli konuda merak edilenleri yanıtladı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.