#Evde 3
22 MAYIS 2020

#Evde 3
22 MAYIS 2020

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuz dördüncü durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mayıs ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 22 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne) ve Enise Gülşah Yılmaz (@eniselives) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim), etkinliğe Uzman Diyetisyen Gülce Onur katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Sterimar ile Özgürce Nefes Alın

Her buruna ve her duruma uygun Sterimar (@sterimartr), anneler ile Sinem Gerger Akınal’ı bir araya getirdi. Bebeklerde burun temizliği ve uykuya etkisi konusunda önemli bilgiler aktaran Sinem Gergen Akınal canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.