#Evde 5
21 TEMMUZ 2020

#Evde 5
21 TEMMUZ 2020

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuz altıncı durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Haziran ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 21 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Melek İçmeli (@melekicmeli) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim), etkinliğe Diyetisyen Beste Taşkın (@diyetisyenbestetaskin) katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Sterimar ile Özgürce Nefes Alın

Her buruna ve her duruma uygun Sterimar (@sterimartr), anneler ile Sinem Gerger Akınal’ı bir araya getirdi. Bebeklerde burun temizliği ve uykuya etkisi konusunda önemli bilgiler aktaran Sinem Gergen Akınal canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı

BaybayNight ile Uyku Sağlığı

Genelde çocuklarını uyutma konusunda sıkıntı çeken ya da uyku disiplini kazandırmak isteyen annelerin tercih ettiği BayBayNight (@enafarma) etkinliğe Fonsiyonel Tıp Hekimi Dr. Murat Keklikoğlu (@mkeklikoglu) katılarak çocuklarda yaz döneminde uyku düzeni konusunda soruları yanıtladı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.