#Evde 9
19 KASIM 2020

#Evde 9
19 KASIM 2020

Gezgin Anneler Kulübü Yeniden Evde!

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü kırkıncı durağında geçtiğimiz ay canlı yayınla yine evlerdeydi. Influencer anneler evde kal kampanyası kapsamında annelerle canlı yayın üzerinden kendi evlerinden yaptıkları yayınla bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Haziran ayında canlı yayınla annelerle buluştu. 19 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Instagram üzerinden yapılan canlı yayınla annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler evinizde

Kulübün online buluşmasına ünlü influencerlardan Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ‘un moderatörlüğünde ki yayına Ece Kumkale (@hassasanne), Şebnem Seçkiner (@sebnemseckiner), Gülşah Gemici (@gulsahgemici) katıldılar.

Canlı yayınlara geniş katılım

Canlı etkinliği seyreden anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program esnasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil (@ilkadimlarim), etkinliğe Diyetisyen Beste Taşkın (@diyetisyenbestetaskin) katılarak bugünlerde bebek beslenmesi ve bağışıklığın önemi konusunda değerli bilgiler aktardı. Etkinliği izleyen anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını da yönelterek bilgi aldılar.

Sterimar ile Özgürce Nefes Alın

Her buruna ve her duruma uygun Sterimar (@sterimartr), anneler ile Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul’u bir araya getirdi. Hamileler ile Bebeklerde Burun Temizliği konusunda önemli bilgiler aktaran Esra Ertuğrul canlı yayında annelerden gelen soruları yanıtladı

BaybayNight ile Uyku Sağlığı

Genelde çocuklarını uyutma konusunda sıkıntı çeken ya da uyku disiplini kazandırmak isteyen annelerin tercih ettiği BayBayNight (@enafarma) etkinliğe Fonsiyonel Tıp Hekimi Dr. Murat Keklikoğlu (@mkeklikoglu) katılarak okul ve kış dönemi çocuklar için uyku düzeni ve önemi konusunda soruları yanıtladı.

WaterWipes ile Bebeklerde Cilt Sağlığı
Bebeklerin cildinde ki hassaslık annelerin en hassas konusu olduğu için siz annelerin tercihi Water Wipes (@waterwipesturkey) ile Premature, Hassas ve Alerjik Bebeklerde Cilt Sağlığı hakkında sorulan soruları Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul yanıtladı.

Annelerden Canlı Yayına Büyük İlgi

Canlı yayınlanan etkinliğimiz anneler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Uzmanların değindikleri konuları dikkatle takip eden anneler merak ettikleri soruları yönelterek evlerinden çıkmadan bir çok konuda bilgi sahibi oldu.