İZMİR
16-17 KASIM 2019

İZMİR
16-17 KASIM 2019

Gezgin Anneler Kulübü İzmir’de

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi sekizinci durağında geçtiğimiz ay İzmir’deydi. Influencer anneler keyifli bir İzmir gezisinin ardından İzmirli annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Kasım ayında İzmirli annelerle buluştu. 16 – 17 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler İzmirli annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler İzmir’de

Kulübün İzmir buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Pınar Dönmez (@pinardonmez_), Ayşe Nur Parlak (@aysenurparlak) ve Selin Gülden Genç (@selinguldengenc) katıldılar.

Keyifli bir İzmir gezisi

16 Kasım günü İstanbul’dan İzmir’e ulaşan anneler, meşhur boyozlu kahvaltının ardından İzmir bombası ile ağızlarını tatlandırdıktan sonra günü Şirince’de Merve İpek Öztürk’ün ailesinin otelinde doğayla kucaklaşarak geçirdikten sonra akşam yemeğinin ardından otellerine geçtiler ve Pazar sabahı uyanır uyanmaz hazırlıklarını tamamlayıp İzmir Point Bornova AVM’de İzmirli anneleri beklemeye başladılar.

İzmirli annelerden geniş katılım

Etkinliğe katılan İzmirli anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, İzmir etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. İzmirli anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar. Ayrıca İlkadımlarım’dan Beslenme ve Diyet Uzmanı Işıl Doğangün’ün de katıldığı söyleşide, Sn. Doğangün, katılımcıların bebek beslenmesine dair sorularını da tüm detaylarıyla yanıtladı.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Point Bornova AVM’nin kusursuz ev sahipliği

İzmir’de Gezgin Anneler Kulübü’ne ve İzmirli annelere kapılarını açan Point Bornova AVM, her türlü imkanı seferber ederek misafirperverliğini göstermiş oldu. Ayrıca Muzipo Kids Balçova ve Narlıdere şubelerinin yürüttüğü çocuklara özel atölye ile eğlenceli anlar yaşandı.