İZMİT
3 – 4 MART 2018

İZMİT
3 – 4 MART 2018

Gezgin Anneler Kulübü İzmit’te

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü on ikinci durağında geçtiğimiz ay İzmit’teydi. Blogger anneler keyifli bir gezinin ardından İzmitli annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mart ayında İzmitli annelerle buluştu. 3-4 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler İzmitli annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler İzmit’te

Kulübün İzmit buluşmasına Hassas Anne Ece Kumkale (@hassasanne), Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm. ozgeselcukbozkurt), Blogger Begüm Turan (@begumturan) Blogger Özge Yazıcı (@ozgeeeyazici) ve Blogger Ece Dündar (@40kilonasilgider) katıldılar.

Sapanca’da keyifli kahvaltı

3 Mart Cumartesi sabahı erken saatlerde İzmit’e doğru yola çıkan blogger anneler ve çocukları Sapanca’da gölün üzerinde, sazlıklarla neredeyse iç içe bir doğa manzarasının eşliğinde keyifli bir kahvaltı yaptılar ve bol bol fotoğraf çektiler.

Kocaeli Bilim Merkezi

Anneler gezilerinin ikinci durağında Kocaeli Bilim Merkezi’ne gittiler. Burada yer alan 250 deney düzeneği ve özel tasarım galerilerini çocuklarıyla birlikte dikkatle inceleyen anneler çok önemli bilgiler edindiler.

Seka Kağıt Müzesi

Türkiye’nin en büyük endüstriyel mirasının müzeye dönüşüm projesi olan Seka Kağıt Müzesi’ne de giden blogger anneler, çalışanların bir zamanlar alın teri döktükleri mekanlarda, yaşadıklarına ilişkin geçmişe yolculuk yaptılar. Bu müzede, her yönüyle kağıdı, kağıdın tarihini ve üretim süreçlerini keşfettiler.

İzmitli annelerden geniş katılım

4 Mart Pazar sabahı son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, İzmitli anneleri beklemeye başladılar. Olumsuz hava koşullarına rağmen etkinlik alanına gelen İzmitli anneler ve çocukları, uzman ve blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Marshall Antibakteriyel anneleri bilgilendirdi

Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçisi Marshall Boya standında annelere evlerinin duvarlarını boyatırken ihtiyaç duyacakları bilgiler verdi. Antibakteriyel ürünlerini tanıtan marka aynı zamanda annelerin çocuklarıyla bu keyifli günlerini şipşak fotoğraf makinesiyle kalıcı birer anıya dönüştürdü.

Evomere’den annelere yeni ürünler

Anne ve bebek cilt bakımında yeni doğal ürünleriyle son dönemde dikkati çeken Evomere markası da Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasındaydı. İzmitli anneler bebeklerinin ve kendilerinin cilt bakımı konusunda sorularını Evomere standında uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Evolvia ile bebek beslenmesi

Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasında yer alan ve bebek beslenmesi konusunda uzman olan Evolvia markasının kurduğu stantta İzmitli anneler bebeklerinin beslenmesi ile ilgili sorularını Evolvia uzmanlarına yönelterek çok değerli bilgiler aldılar.

NBL Probiotic’ten hediyeler

Her yaşa uygun probiyotikler üreten NBL Probiotic, çocukların bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye destek olan NBL Probiotic Kids’i katılımcı annelere hediye etti.

Efa’dan hem annelere hem çocuklara balık yağı

Hem annelerin hem de çocukların sağlığını düşünen ve her ikisi için de farklı özelliklerde ve kullanım şekilllerinde balık yağı ürünleri geliştiren Sifar da Efa Vit ürünleri ile Gezgin Anneler Kulübü etkinliğine sponsordu ve ürünlerini annelere tanıtma imkanı buldu.