KAHRAMANMARAŞ
20 – 21 NİSAN 2019

KAHRAMANMARAŞ
20 – 21 NİSAN 2019

Gezgin Anneler Kulübü Kahramanmaraş’ta

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi birinci durağında geçtiğimiz ay Kahramanmaraş’taydı. Blogger anneler keyifli bir Kahramanmaraş gezisinin ardından Kahramanmaraşlı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Nisan ayında Kahramanmaraşlı annelerle buluştu. 20 – 21 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Kahramanmaraşlı annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Kahramanmaraş’ta

Kulübün Kahramanmaraş buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger Şule Alkış (@sulealkis), Blogger / Psikoterapist Serap Melek Kılıç (@pedagoganne), Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli), Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var) katıldılar.

 

Yemek kültürü zengin bir kent Kahramanmaraş

Havalimana inişleri ile birlikte Renault Türkiye’nin tahsis ettiği araçlarla karşılanan bloggerlar ilk olarak bir Kahramanmaraş markası olan Mado’da yöresel bir kahvaltı yaptılar. Kahvaltı sonrası Kapıçam Tabiat Parkı’nı ziyaret ettiler ve Kahramanmaraş’ın güzel doğası ile fotoğraflar çektirdiler. Devamında şehre inen kafile Tarihi Çarşı ve Dondurma Müzesi’ni gezdiler ve Yaşar Pastanesi’nde meşhur Maraş dondurmasını tattılar. Akşam yemeğinde ise yine yöresel bir lezzet olan yanyan yediler.

Kahramanmaraşlı annelerden geniş katılım

21 Nisan 2019 Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Kahramanmaraş Piazza AVM’de Kahramanmaraşlı anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Kahramanmaraşlı anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

 

Renault’dan teknolojik yenilikler

Etkinliğin ulaşım sponsoru Renault, eli kolu dolu veya çocuğunu tutmak zorunda kalan anneler için kolaylık sağlayan eller serbest Renault Card özelliğine sahip Captur aracı ve bagaj kapağının eller serbest sistemiyle açılabildiği Megane Sedan aracı ile test sürüşü yapma imkanı sundu.

 

Bambino’dan hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Kahramanmaraşlı annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Her adımda hem annelerin hem bebeklerin her an yanında olmayı hedefleyen Aptamil, Kahramanmaraş etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme imkanı sundu. Kahramanmaraşlı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Kahramanmaraş Piazza AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Kahramanmaraş gününde blogger annelerle Kahramanmaraşlı annelere kapılarını açan Kahramanmaraş Piazza AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Kahramanmaraş Piazza AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.