KAYSERİ
24 – 25 ARALIK 2016

KAYSERİ
24 – 25 ARALIK 2016

Parents Dergisi, blogger annelerle Anadolu’daki anneleri buluşturmak için Gezgin Anneler Kulübü projesini başlattı. Projenin ilk durağı 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde Kayseri oldu.

İstanbul’da değişik zamanlarda anneler, bloggerlar ve markaları buluşturmak için etkinlikler düzenleyen Parents Dergisi geçtiğimiz ay Anadolu’ya açıldı. Gezgin Anneler Kulübü çatısı altında bir etkinlik dizisi oluşturan Parents ekibi Pegasus Havayolları, Hilton Kayseri ve Wee Baby’nin destekleriyle ilk buluşmayı 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde Kayseri’de gerçekleştirdi.

Bloggerlar deneyimlerini ve bilgilerini paylaştılar

Kulübün bu ilk buluşmasına Hassas Anne Etkinlik Merkezi’nin Kurucusu Ece Kumkale (@hassasanne), Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt (@uzm. ozgeselcukbozkurt), blogger Yeliz Yılmaz (@ollaluna), Blogger Senem Uysal (@to_be_semy), Uzman Hemşire, Hamile ve Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul (@ bebeimgeliyor) ve Blogger Tuğba Başyiğit Babaoğlu (@dinamikanne) katıldılar. Kayseri Hilton Oteli’nde gerçekleşen buluşmada aynı zamanda farklı alanlarda uzman olan blogger anneler öncelikle söz aldılar ve doğum sonrası bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine tavsiyelerde bulundular. Blogger anneler ise kendi deneyimlerinden paylaşımlarda bulundular.

Kayserili annelerden yoğun ilgi

Çok kısa süre önce üzücü bir terör saldırısı yaşanmasına rağmen morallerini yüksek tutmaya çalışan Kayserili anneler, Parents Dergisi’nin değerli bloggerlarla gerçekleştirdiği buluşmaya büyük bir ilgi gösterdiler. Yerelde sıcak bir iletişim içerisinde olan @kayserimoms ve @kayserininbilinclianneleri hesapları da etkinliğin yerelde duyurulmasına büyük destek verdiler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.

Wee Baby’den Kayserili annelere hediyeler

Gezgin Anneler Kulübü’nün ilk destekçilerinden olan Wee Baby’nin, Kayserili Annelere hediyeleri vardı. Hediyeleri alan anneler keyifli fotoğraflar çektirdiler ve Wee Baby’ye teşekkürlerini sosyal medyadan gönderdiler.

Hilton’un sıcak ev sahipliği

Soğuk bir Kayseri gününde blogger annelerle Kayseri annelere kapılarını açan Hilton Kayseri, hem bloggerların konaklamalarında hem de toplantıya ev sahipliği yapmasında Hilton farkını bir kez daha göstermiş oldu.

Pegasus Havayolları Gezgin Anneler’i uçuruyor

Türkiye’de farklı noktalar arasında uygun fiyatlarla uçmanın öncüsü olan Pegasus Havayolları Gezgin Anneler Kulübü’nün de destekçisi olarak önemli bir projeye öncülük etmiş oldu.

Blogger anneler Kapadokya’da

Kayseri programının ikinci gününde Kapadokya’ya gezmeye giden blogger anneler keyifli bir Pazar gününün ardından gece İstanbul’a geri döndüler.