KONYA
22-23 ŞUBAT 2020

KONYA
22-23 ŞUBAT 2020

Gezgin Anneler Kulübü Konya’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuz birinci durağında geçtiğimiz ay Konya’daydı. Influencer anneler keyifli bir Konya gezisinin ardından Konyalı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Şubat ayında Konyalı annelerle buluştu. 23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler M1 Konya AVM’de Konyalı annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler Konya’da

Kulübün Konya buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Amine Kamburoğlu (@bohemother), Pınar Dönmez (@pinardonmez_), Enise Gülşah Yılmaz (@eniselives) ve Ayşegül Bayındır (@aysegullbayindir) katıldılar.

Önce Mevlâna

Konya Havalimanı’na inen influencer anneler önce Mevlâna Türbesi’ne doğru yola çıktılar. Anadoludan dünyaya yaydığı kardeşlik mesajlarıyla yüzyıllardır tüm insanlığın uğrak yeri olan Hz. Mevlana’yı gezen influencer anneler Mevlâna Türbesi’nin manevi ikliminden çok etkilendiler.

Etkileyici Kelebekler Vadisi

Konya’yı son zamanlarda ziyaret edenlerin en çok etkilendiği yer olan Kelebekler Vadisi, influencer annelerin bir sonraki durağı oldu. Dev cam bir kürenin içinde kurulmuş olan tropikal bahçede dünyanın dört bir yanından getirilmiş olan binlerce kelebek rengarenk ortam yaratıyor. Kelebeklerin oluşumunu anlatan sergiler ve video gösterimlerinin de yapıldığı dev çadırda influencerlar bol miktarda fotoğraflar çektirdiler.

Eski Rum Köyü Sille

Kelebekler Vadisi’ni gezdikten sonra eski Rum Köyü Sille’ye doğru yola çıkan anneler burada Aya Elena Kilisesi ve tarihi Sille sokaklarını gezdiler. Köyde renkli hediyelik eşya dükkanlarını, taştan yapılmış Sile evlerini ziyaret ettiler.

Konyalı annelerden geniş katılım

Etkinliğe katılan Konyalı anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.  

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Konya etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. Konyalı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Pişiğe Karşı Sudocrem

Bebeklerin hassas cildini korumayı hedefleyen Sudocrem, Konyalı anneler için hazırladığı standında bebeklerin pişik sorunları hakkında bilgi verirken aynı zamanda miniklerin rahatlığı için özenle üretilen ürünlerden oluşan çeşitli hediyeler sundu.

M1 Konya AVM’nin kusursuz ev sahipliği

Konya da Gezgin Anneler Kulübü’ne ev sahipliği yapan M1 Konya AVM, her türlü imkânı seferber ederek misafirperverliğini göstermiş oldu.