SAMSUN
23 – 24 ŞUBAT 2019

SAMSUN
23 – 24 ŞUBAT 2019

Gezgin Anneler Kulübü Samsun’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü on dokuzuncu durağında geçtiğimiz ay Samsun’daydı. Blogger anneler keyifli bir Samsun gezisinin ardından Samsunlu annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Şubat ayında Samsunlu annelerle buluştu. 23 – 24 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Samsunlu annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Samsun’da

Kulübün Samsun buluşmasına Blogger Aysun Turan (@mutlucocukoyunlari), Deniz Ağaoğlu (@yamananne), İlknur Yalçın (@zamaneannesi), Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var), Pınar Dönmez (@pinardonmez_) katıldılar.

Samsun’da lezzetli kahvaltı

23 Aralık Cumartesi sabahı erken saatlerde İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıkan blogger anneler, havalimanında kendilerini karşılayan Renault araçlarıyla yerel lezzetlerin de yer aldığı muhteşem bir kahvaltı yaptılar.

Batı Park’ta keyifli gezinti

Samsun’da gezilecek yerler denince ilk sıralarda yer alan Batı Park’ı merak eden blogger anneler lezzetli kahvaltının ardından Batı Park’ı ziyaret ettiler. Buradaki gezilerini Amisos Tepesi’ne çıkan teleferik ile renklendiren anneler, muhteşem deniz manzarası karşısında büyülendiler.

KUTUCUK: Amisos Tepesi’nde manzaraya karşı harika bir yürüyüş yapmak ve kral mezarlarını görmek mümkün. 

Samsunlu annelerden geniş katılım

24 Şubat 2019 Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Samsun Piazza AVM’de Samsunlu anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Samsunlu anneler ve çocukları, blogger annelerin ve Samsun Liv Hospital Çocuk Sağlığı Kliniği Dr. Öğr. Üyesi Emel Şen’in paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Renault’dan teknolojik yenilikler

Etkinliğin ulaşım sponsoru olan Renault, yerli üretim araçları ile etkinliğe katılım sağladı. Özellikle eller serbest özelliği ile bagaj kapağı açılabilen, şerit takip sistemi ile güvenli ve konforlu sürüş destek teknolojisine sahip olan ve Apple CarPlay teknolojisi ile tüm çalışan ve yoğun olan annelere aynı zamanda çocuklarıyla seyahat ederken tek tuşla mail cevaplama, e-posta ve aramaları cevapsız bırakmama kolaylıkları sunan aydınlık ve ferah Megane Sedan aracı ilgi çeken Renault, eller serbest park sistemine sahip Kadjar aracı ile de test sürüşü yapma imkanı sundu.

Bambino’dan hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Samsunlu annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Her adımda hem annelerin hem bebeklerin her an yanında olmayı hedefleyen Aptamil, Samsun etkinliğinde destekçi marka olarak yerini aldı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme imkanı sundu. Samsunlu anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Liv Hospital Samsun hayatın merkezinde Karadeniz’in kalbinde

Gezgin Anneler Kulübü’nün destekçi markaları arasında yer alan ve kadrosunda yer alan uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunan Liv Hospital Samsun’un kurduğu stantta, Samsunlu anneler, Samsun Liv Hospital Çocuk Sağlığı Kliniği Dr. Öğr. Üyesi Emel Şen’den bilgiler aldılar.

Samsun Piazza AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Samsun gününde blogger annelerle Samsunlu annelere kapılarını açan Samsun Piazza AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Samsun Piazza AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.