TEKİRDAĞ
28-29 EYLÜL 2019

TEKİRDAĞ
28-29 EYLÜL 2019

Gezgin Anneler Kulübü Tekirdağ’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi altıncı durağında geçtiğimiz ay Tekirdağ’daydı. Blogger anneler keyifli bir Tekirdağ sabahının ardından Tekirdağlı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Eylül ayında Tekirdağlı annelerle buluştu. 29 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşen programda blogger anneler Tekirdağlı annelerin misafiri oldular.

Popüler blogger anneler Tekirdağ’da

Kulübün Tekirdağ buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli), Blogger Kadriye Altınbaşak (@mutfakta_bebek_var), Blogger Saygı Tatar Boy (@evimvebebegim) ve Blogger Gülşah Mutlu (@gullsahmutlu) katıldılar.

Keyifli bir gezi

29 Eylül 2019 Pazar günü İstanbul’dan Tekirdağ’a doğru yola çıkan  anneler, şehre ulaşır ulaşmaz meşhur Tekirdağ Köftesinin tadına baktılar ve küçük bir şehir turu yaptılar. Ardından hazırlıklarını tamamlamak üzere Tekira AVM’ye geçtiler ve Tekirdağlı anneleri beklemeye başladılar.

Tekirdağlı annelerden geniş katılım

Etkinliğe katılan Tekirdağlı anneler ve çocukları, blogger annelerin ek gıdaya geçiş süreci, anaokuluna uyum süreci gibi önemli konulardaki deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.  

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Tekirdağ etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. Tekirdağlı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Denge Akademi ile akıl oyunları

Tekirdağlı anneler blogger annelerin paylaşımlarını dikkatle dinlerken, çocukları da Denge Akademi ile dikkat güçlendirici ve odaklanma becerilerini geliştiren Akıl Oyunları Atölyesine katıldılar.

Tekira AVM’nin kusursuz ev sahipliği

Tekirdağ’da Gezgin Anneler Kulübü’ne ve Tekirdağlı annelere kapılarını açan Tekira AVM, her türlü imkanı seferber ederek misafirperverliğini göstermiş oldu.