TRABZON
4 – 5 Mayıs 2019

TRABZON
4 – 5 Mayıs 2019

Gezgin Anneler Kulübü Trabzon’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirmi ikinci durağında geçtiğimiz ay Trabzon’daydı. Blogger anneler keyifli bir Trabzon gezisinin ardından Trabzonlu annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mayıs ayında Trabzonlu annelerle buluştu. 4 – 5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Trabzonlu annelerin misafiri oldular.

Blogger anneler Trabzon’da

Kulübün Trabzon buluşmasına Blogger Pınar Dönmez (@pinardonmez_), Blogger Ayşegül Bayındır (@aysegullbayindir), Blogger Ece Dündar Karancak (@40kilonasilgider), Blogger Tuğba Yalçın (@ruzdelav) ve Blogger Beyza Bulut (@hbeyzabulut) katıldılar.

Trabzonlu annelerden geniş katılım

4 Mayıs 2019 Cumartesi sabahı İstanbul’dan Trabzon’a yola çıkan anneler sabah saatlerinde kente vardılar. Keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Forum Trabzon AVM’de Trabzonlu anneleri beklemeye başladılar. Etkinliğe katılan Trabzonlu anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren bloggerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular. 

Renault’dan teknolojik yenilikler

Etkinliğin ulaşım sponsoru Renault, geniş açılır panoramik cam tavanıyla seyir keyfi sunan ve eller serbest park sistemiyle annelere büyük kolaylık sağlayan Megane Sedan aracı ile Trabzon ziyaretleri boyunca blogger annelere eşlik etti.

Bambino’dan mutlu eden hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberonlarını, emziklerini ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Trabzonlu annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Her adımda hem annelerin hem bebeklerin her an yanında olmayı hedefleyen Aptamil, Trabzon etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme imkanı sundu. Trabzonlu anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bizim Mutfak’tan besleyici ve pratik öneriler

Yıllardır iyi yaşamı odak noktasına koyan Bizim Mutfak, dünyada da büyük bir akıma dönüşen “Superfoods” kategorisindeki Süper Besin içerikli “Superfoods” Çorba Serisi ile etkinliğin sponsorları arasında yerini aldı. Etkinliğe katılan annelere gün boyunca protein ve lif kaynağı, pratik ve besleyici çorbalarını ikram eden Bizim Mutfak, damaklarda enfes bir tat bıraktı.

Forum Trabzon AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Trabzon gününde blogger annelerle Trabzonlu annelere kapılarını açan Forum Trabzon AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Forum Trabzon AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.

Unutulmaz Trabzon Gezisi

Muhteşem bir etkinliğin ardından 5 Mayıs 2019 Pazar günü akşam saatlerine dek Trabzon şehir merkezini, Tarihi Orta Mahalle’yi, Akçaabat’ı, doğa harikası Sera Gölü’nü ve Trabzon Şehir Müzesi’ni gezip enfes yöresel yemeklerinin tadına bakan blogger anneler bir sonraki şehir ziyaretlerine hazırlanmak için İstanbul’a döndüler.