YALOVA
19-20 OCAK 2020

YALOVA
19-20 OCAK 2020

Gezgin Anneler Kulübü Yalova’da

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü otuzuncu durağında geçtiğimiz ay Yalova’daydı. Influencer anneler keyifli bir Yalova gezisinin ardından Yalovalı annelerle bir araya geldiler.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen influencer anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Ocak ayında Yalovalı annelerle buluştu. 19 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen programda influencer anneler Yalova Star AVM’de Yalovalı annelerin misafiri oldular.

Popüler influencer anneler Yalova’da

Kulübün Yalova buluşmasına ünlü influencerlardan Ece Kumkale (@hassasanne), Ece Dündar (@40kilonasilgider), Deniz Ağaoğlu (@yamananne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve Büşra İşbeceren (@mrsisbeceren) katıldılar.

Yalovalı annelerden geniş katılım

Etkinliğe katılan Yalovalı anneler ve çocukları, influencer annelerin deneyimlerini pür dikkat dinlediler. Program sonrasında annelerin birebir de sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraflar çektiren influencerlar çok keyifli bir deneyim yaşamış oldular.  

Aptamil annelik yolculuğunda, her adımda annelerin yanında

Hamilelik döneminden itibaren bu keyifli yolculuğun her adımında, hem annelere hem de bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olmayı hedefleyen Aptamil, Yalova etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme fırsatı sundu. Yalovalı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldılar.

Bambino’dan özel hissettiren hediyeler

Annelerin ve doğduğu günden itibaren bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği tüm araç gereçleri düşünerek hizmet veren Bambino,  yolu sağlıktan, konfordan ve bolca sevgiden geçen ürünlerini katılımcılara tanıttı. Bambino düzenlediği renkli yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Otribebe ile hep rahat nefes

Bebekler için her zaman rahat nefesi hedefleyen Otribebe, Yalovalı anneler için hazırladığı standında bebeklerin burun tıkanıklığı sorunları hakkında bilgi alırken aynı zamanda rahat nefes almaları için özenle üretilen ürünleri de inceleme fırsatı sundu.

Yalova Anne Çocuk Platformu’nun kusursuz ev sahipliği

Yalova’da Gezgin Anneler Kulübü’ne ve Yalovalı annelere Yalova Star AVM’de ev sahipliği yapan Yalova Anne Çocuk Platformu, her türlü imkanı seferber ederek misafirperverliğini göstermiş oldu.